Kayıt Ol

Kayıt olun, görevler yapın ve kazanın.

Üyelik

Üyelik

Profil

Profil

Telefon numaranız hiç kimseyle paylaşılmaz. Lütfen gerçek kullandığınız telefon numaranızı yazınız. (Telefonunuza doğrulama kodu gelecektir.)

Tamamla

Tamamla

Aşağıdaki Kullanıcı Sözleşmesi'ni okudum, kabul ediyorum.

roketpara.com'a kayıt olmak için önceden bu sözleşmeyi okumayı unutmayınız. Kayıt olan herkes sözleşmedeki şartları kabul etmiş ve onaylamış olur. roketpara.com sözleşmedeki şartları değiştirme hakkına sahiptir.

1- +18, bahis, iddaa, siyasi, illegal site ve sosyal medya hesaplarına kesinlikle hizmet verilmemektedir.

2- Verilen görevler için yapılan yorum ve beğenilerden kesinlikle roketpara.com sorumlu değildir. Sorumluluk tamamen görevi yapan veya görevi veren üyeye aittir.

3- Sosyal medya hesapları ve firmalar için yapılan yorumlar ve hizmetler bireysel üye bazında yapıldığından dolayı, görevlere verilen yorumlarda kanunlara ve nizama aykırı olanların görevleri onaylanmadığı gibi herhangi bir ödeme yapmama hakkı roketpara.com yönetimine aittir.

4- Multi hesap ile yapılan yorumların görülmesi, multi hesaplarlarla referans olunuduğu ve haksız kazanç elde edildiği, tespit edildiğinde roketpara.com yönetimi söz konusu hesapları kapatarak, haksız elde edildiği düşünülen kazançları ödememe hakkına sahiptir.

5- Yaptığınız görevlerin verilen görevlerle uyuşmaması durumunda roketpara.com yönetimi görevi reddetme hakkını elinde bulundurur.

6- Ödeme alabilmeniz için üyelik oluştururken cep telefonunuzun, ad ve soyadınızın ve ödeme alacağınız banka hesaplarının mutlaka adınıza olması gerekmektedir. Aksi takdirde roketpara.com yönetimi ödemeyi gerekli düzenleme yapılana kadar bekletme hakkına sahiptir.

7- Üyelikler kişilerin şahıslarına kayıtlı veya birinci derecede yakınına kayıtlı cep telefonları ile yapılabilir. Üye olanlara üyelik için gerekli aktivasyon kodunu onaylayarak siteye giriş yapabilir ve SMS almak istemezseniz ayarlardan kaldırabilirsiniz.

8- Üye olunan hesaplar kesinlikle ikinci kişilere devredilemez, ikinci kişiler tarafından kullanılamaz ve ikinci kişiler tarafından ödeme talebinde bulunamaz.

9- roketpara.com'da minimum ödeme talebi 7.5 TL. olarak belirlenmiştir. Alt limite ulaştığınızda ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Minimum ödeme talebinin altında ödeme talebinde bulunulamaz.

10- roketpara.com yönetimi ile ilgili şikayet veya istek talepleriniz için öncelikle sistemden "Destek Talebi" oluşturunuz. Destek talebi oluşturmadan farklı platformlarda hakkımızda karalama kampanyası yapan kişiler hakkında gerekli hukuki işlem başlatma hakkı roketpara.com yönetimindedir.

11- roketpara.com yönetimine ait sosyal medya hesaplarında yapılan yorumlardan yorumu yapan üye sorumludur.

12- 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanununda yer aldığı üzere orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir.

13- roketpara.com'da aynı İP üzerinden birden fazla hesap kullanımı yasaktır. Tespiti halinde roketpara yönetimi tarafından yaptırım uygulanır.

14- roketpara.com'a görev açmak için, marketten alışveriş yapmak için vesaire bakiye & puan yükleyen üyelerin roketpara.com dahilinin dışında problem durumlarında ücret iadesi yoktur. roketpara.com'dan kaynaklanan görev hataları, eksik ürün teslimatı, hatalı ürün teslimatlarında ücret iadesi mümkün kılınacaktır. 

Zaten üye misiniz? Giriş Yapın
Ana Sayfaya dönmek için tıklayınız.